Atgal

Visos paslaugos

Draudiminių įvykių administravimas

Kartais apskritai neįmanoma atspėti, kada kelyje gali nutikti nelaimė ir visada norisi jos išvengti, tačiau turbūt sunkiai rastume vairuotoją, kurie niekada nebūtų patekęs į eismo įvykį. Įvykus avarijai, dažnam transporto priemonės savininkui nemažai laiko atima, o neretai ir daug nervų sugadina visos žalos administravimo procedūros ir draudimo išmokos gavimo klausimai. Į avariją patekusiems pirmą kartą dažnai sunku greitai perprasti visą draudiminio įvykio administravimo procedūrą, tuo labiau, kad eismo įvykis vairuotojus užklumpa dažniausiai nepasiruošusius

Tačiau didelė dalis problemų išsprendžiamos, kuomet šie klausimai patikimi draudiminių įvykių administravimo specialistams arba servisams, kurie be automobilių remonto paslaugų teikia ir draudiminių įvykių administravimo paslaugą.

Draudiminių įvykių administravimo specialistai Jums padės ne tik atstovaujant draudimo bendrovėse, parengs ir su Jumis suderins automobilio remonto sąmatą, bet ir prireikus suderins ją su draudimo bendrovės žalų ekspertu, pasirūpins reikiama technine pagalba kelyje, automobilio transportavimu iš eismo įvykio vietos į servisą bei pasiūlys pakaitinį automobilį, jei toliau savarankiškai savo automobiliu judėti negalėsite arba jį būsite priversti ilgesniam laikui atiduoti remontuoti. Dalis servisų klientų patogumui siūlo automobilį net tik automobilio pasiėmimo paslaugą iš nurodytos vietos, bet ir automobilio pristatymo paslaugą po remonto.

Draudiminių įvykių administravimo

specialistai prisiims visus rūpesčius bendraujant ne tik su draudimo kompanija, atstovaujant kliento interesus kitose institucijose (pavyzdžiui, policijoje), ieškant bei pristatant atsargines automobilio dalis, organizuojant remonto, parengimo dažymui ir dažymo darbus. Jie taip pat padės atliekant užslėptų pažeidimų patikrą, kadangi transporto priemonė dažnai po eismo įvykio būna pažeista ne tik iš išorės pastebimais defektais, bet ir turi paslėptų pažeidimų, kurie gali pasimatyti tik remonto metu ar kruopščiai apžiūrint ir atliekant papildomą tikrinimą. Pastebėti net mažiausius defektus po avarijos būtina, norint užtikrinti transporto priemonės saugų eksploatavimą ateityje.

Taigi jei norite, kad draudiminių eismo įvykių administravimas vyktų sklandžiai ir greitai, ieškokite serviso su draudiminių įvykių administravimo specialistais, kurie viską Jums išspręs operatyviai. Jums nereikės pačiam ieškoti automobilio dalių, derėtis su draudimo kompanija, organizuoti automobilio sutaisymo darbus, analizuoti kainų. Autoservisai, siūlantys draudiminių įvykių administravimo paslaugą, paprastai bendradarbiauja su tiesioginiais autodetalių tiekėjais ir automobilių gamintojų atstovais, todėl galėsite būti garantuoti operatyviu atsarginių dalių pristatymu.

Taigi derėtų įsidėmėti, kad draudiminių įvykių administravimas – tai ne tik automobilio vertės išsaugojimas, bet ir Jūsų saugumo užtikrinimas būsimų kelionių nuosavu automobiliu metu, nemalonių emocijų ir prisiminimų atsikratymas tam, kad vėl su malonumu galėtumėte mėgautis kelionėmis savo automobiliu.