Atgal

Visos paslaugos

Chip tuning - variklio galios didinimas

Kiekvienas šiuolaikinis automobilis yra valdomas kompiuterių pagalba, kuri iš esmės kontroliuoja visą automobilį nuo šviesų iki degalų įpurškimo. Šis kompiuteris kitaip vadinamas ECU arba variklio valdymo kompiuteriu ir jis turi didelę reikšmę viso automobilio veikimui. Ir kai mes kalbame apie kompiuterius namie, darbe mums kyla mintis, kad juos gali nulaužti isilauželiai, taip daug metu vyksta ir su automobilio kompiuteriais.


Kokias funkcijas atlieka variklio valdymo kompiuteris?


Apskritai, kuo naujesnis jūsų automobilis, tuo daugiau funkcijų kontroliuoja variklio kompiuterius:

  • Kuro įpurškimas
  • Egr vožtuvas
  • Regeneracija
  • Turbinos valdymas
  • Aušinimas

Ir tai tik dalis funkciju kurias atlieka variklio kompiuteris

Pagrindine variklio kompiuteriu funkcija valdyti oro ir degalų mišinius, nes tai cheminis procesas, dėl kurio automobilis važiuoja. Šis derinys yra pats svarbiausias tinkamam automobilio variklio darbui, pagal  gamyklius numatytuosius nustatymus yra užprogramuota taip, kad būtų pasiekti optimaliausi rezultatai variklio traukos, ekologijos, ilgaamžiškumo. Tačiau daugeliui automobilių fanatikų optimalus pasirinkimas nėra geriausias, ir jei jie nori pagerinti savo automobilio eksploatacines savybes, jie

kreipiasi į  specialistuys kurie užiema chip tuningu - variklio galios didinimų kurie gali perprogramuoti jų automobilio variklio valdymo kompiuteri ir tokiu būdu jis gali pagerinti automobilio trauką ir kuro saunaudas.


Ar kuro saunaudos sumažėja po chip tuningo?

Ir taip ir ne. Viskas priklausys nuo Jūsų važiavimo stiliaus. Po variklio galios didinimo automobilio vairavimo dinamika pasikeis, todėl jeigu jūs vairuosite taip pat kaip vairavote iki perpogramavimo tada taip! Sanaudos tikrai sumažės, bet jeigu pastoviai spausite greičio pedalą iki galo sanaudos dar labiau padides.

Ar automobilio ilgaamžiškumui daro įtaka variklio galios didinimas?

Vėlgi viskas priklauso nuo to kaip eksplotuosite automobili, žinoma jeigu pastoviai spausite greičio pedalą iki dugno tai tikrai atsilieps ilgaamžiškumui. Labai daug kas priklauso nuo to kas atliks chip tuninga, jeigu tai bus nepatyre specialistai kurie tesiog perašys variklio programą iš turimų šablonų nesigilindami į automobilio techninį stovį ir variklio galią padidins maksimaliai ilgainiui tikrai turėsite turbinos, sankabos ir kitus gedimus