Atgal

Visos paslaugos

  • Laisvi servisai: 2024-07-21, Sekmadienis Nėra laikų

Benzininio variklio kompiuterinė diagnostika

Kaip kasmet pas gydytoją apsilankome profilaktiniam sveikatos patikrinimui, siekiant laiku užbėgti rimtoms ligoms už akių, taip turėtume elgtis ir su savo automobiliu - reguliariai atliekant automobilio diagnostiką, galima laiku identifikuoti automobilio problemas bei išvengti brangaus remonto ateityje, o dar blogiau – dėl gedimo sustoti kelyje. Nors daugelis mano, kad automobilio benzininio arba dyzelio variklio kompiuterinė diagnostika yra būtina tik tada, kai užsidega kontrolinė variklio lemputė, yra daugybė jos kitų privalumų, jei Jūs atsakingai žiūrite į savo automobilio priežiūrą. Specialistai rekomenduoja diagnostinę automobilio apžiūrą (o ypač – variklio) atlikti bent kartą per metus. Jos metu identifikuojamos net ir nedidelės transporto priemonės ir jos variklio problemas, kurių plika akimi nematyti ar negirdėti.

Variklis – bene svarbiausias automobilio įrenginys, be kurio negali funkcionuoti visos kitos automobilio dalys. Nuo jo parametrų priklauso ir automobilio galingumas, kuro sąnaudos, poveikis aplinkai ir kiti dalykai. Norėdami išvengti rūpesčių žiemą, o ypač daugiau važinėjantys trumpesniais atstumais po miestą, dažniau renkasi benzininius variklius. Vis dėlto ir benzininiai varikliai nėra tobuli, turi savų trūkumų, o užsidegus lemputėms Jūsų automobilio prietaisų skydelyje, delsti taip pat nederėtų. Apie variklio problemas signalizuoja ir padidėjusios tepalų sąnaudos, mažas tepalo slėgis, jo lašėjimas per tarpines, nuolatinis aušinimo

skysčio mažėjimas, variklio temperatūros svyravimai. Visa tai - ženklas, kad pats laikas atlikti Jūsų automobilio benzininio variklio kompiuterinę diagnostiką.

Šiuolaikinis automobilis yra pilnas įvairios elektronikos, todėl jo techninės būklės diagnozavimas susijęs ne tik su techninėmis žiniomis, bet taip pat gebėjimu naudotis specialia diagnozavimo įranga. Pasitelkus ją ir specialius tam pritaikytus prietaisus, automobilių serviso meistrai gali greitai atlikti Jūsų benzininio variklio kompiuterinę diagnostiką bei žinoti, kur yra Jūsų benzininio variklio problema, o taip pat – ir operatyviai pašalinti problemą dar prieš įvykstant rimtesniems gedimams.

Autoservise atliekant elektroninę variklio diagnostiką su kompiuterinėmis diagnostikos sistemomis, automobilių remonto meistrai gali perskaityti tokius parametrus kaip variklio dinaminės savybės, faktinės degalų įpurškimo vertės, variklio cilindrų būklė ir kt. Atliekant benzininio variklio kompiuterinę diagnostiką palyginamos automobilio benzininio variklio faktinės parametrų reikšmės su gamintojo nurodytomis. Jei kurio nors benzininio variklio mazgo parametrai skiriasi nuo įprastų, jis išsaugomas kaip gedimo kodas. Jis suteikia serviso meistrui informaciją, kur ieškoti benzininio variklio problemų. Tuomet serviso meistras naudojasi savo patirtimi, žiniomis ir įgūdžiais tam, kad diagnozuotų pagrindinę variklio problemą.

Profesionalūs meistrai atlikę išsamią benzininio variklio variklio kompiuterinę diagnostiką ir nustatę tikslų gedimą, jį Jums padės laiku pašalinti. Jums telieka išsirinkti tuos, kurie tą daro geriausiai. Tokių nežinote? Tuomet drąsiai ieškokite www.geriservisai.lt.