Atgal

Visos paslaugos

  • Laisvi servisai: 2024-07-21, Sekmadienis Nėra laikų

Dyzelinių kuro siurblių remontas

Ilgai naudojami daugelis dyzelinių variklių kuro siurblių tampa nesandarūs, o esant dyzelinio kuro siurblio gedimui, variklis nebėra aprūpinamas pakankamu kiekiu degalų, galiausiai siurblys visai sugenda ir automobilis iškart sustoja. Vien dėl šios priežasties sugedusio dyzelinio kuro siurblio remonto negalima atidėlioti, kadangi priešingu atveju automobilį gali tekti tempti arba vežti į autoservisą. Kitaip tariant, dyzelinio kuro siurblio remontą operatyviai atlikti yra labai svarbu – delsti negalima, kadangi blogai funkcionuojantys dyzeliniai kuro siurbliai itin didelę neigiamą įtaką daro varikliui, tad, kaip jau minėta, automobilis apskritai gali nustoti funkcionuoti. Be to, žinotina, kad automobilis, kurio kuro padavimo sistema yra tvarkinga, gali sunaudoti net iki 30 proc. mažiau dyzelinio kuro nei automobilis su netvarkingu dyzeliniu kuro siurbliu.

Tad jeigu Jūsų dyzelinis automobilis užgęsta vos tik jį užvedate, pastebite, kad variklis negauna pakankamai kuro bei jo sunaudoja žymiai daugiau negu įprastai, nuo variklio sklinda pašaliniai garsai, pulsuoja automobilio apsukos, yra susilpnėjusi variklio trauka arba automobilį apskritai sudėtinga užvesti, arba tai padarote tik iš kelių kartų, tai reiškia, kad greičiausiai turite problemų su savo automobilio variklio dyzeliniu kuro siurbliu ir laikas kreiptis į dyzelinių kuro siurblių remonto specialistus.

style="text-align:justify">Dažniausiai dyzelinių kuro siurblių remonto prireikia dėl dyzelinio kuro siurblio aukšto slėgio elektromagnetinio vožtuvo problemų, sugedusios elektroninio siurblio valdymo bloko arba blogai veikiančio ankstinimo reguliavimo vožtuvo.

Paprastai dyzelinių kuro siurblių remontas, jei nėra ypatingų šalutinių problemų ir gedimų ar nereikia laukti detalių, gali būti atliktas per vieną dieną. Tačiau neverta pamiršti automobilių remonto serviso užimtumo –  dalis iš jų gali turėti daug užsakymų ir remonto gali tekti palaukti kelias dienas ar net savaitę, o gal net ir dvi. Vis dėlto bent jau didžiuosiuose miestuose gausu servisų, kurie dyzelinių kuro siurblių remontą siūlo atlikti skubos tvarka. Tik turėkite omenyje, kad už tai teks sumokėti daugiau, o dažniausiai dyzelinio kuro siurblio remonto kaina priklauso nuo automobilio pagaminimo metų bei gedimo sudėtingumo. Šis nustatomas specialios įrangos pagalba, kuomet dyzelinis kuro siurblys yra patikrinamas įjungiant skirtingus jo darbinius rėžimus. Diagnostikos rezultatai parodo faktinius testuojamo dyzelinio kuro siurblio parametrus. Išanalizavę juos, dyzelinių kuro siurblių remonto meistrai galės tiksliau pasakyti kurias detales gali prireikti pakeisti, o ką užtenka tik sureguliuoti. Tuomet ir paaiškėja tiksli siurblio remonto kaina.

Dyzelinio kuro siurblio remontas turi būti atliktas itin kruopščiai, atidžiai ir tiksliai, naudojant tam skirtą aukštos kokybės įrangą ir detales.