Atgal

Visos paslaugos

Automobilių kompiuterinė diagnostika

Kas yra Kompiuterinė diagnostika  (OBD-II)?

Galimybė atlikti kompiuterinę diagnostiką šiandien yra daugumoje automobilių. 7-ajame dešimtmetyje ir 1980-ųjų pradžioje gamintojai pradėjo naudoti elektronines priemones variklio funkcijoms valdyti ir variklio problemoms diagnozuoti. Pirmiausia tai turėjo atitikti AAA emisijos standartus. Bėgant metams kompiuterinės diagnostikos sistemos tapo sudėtingesnės. 90-ųjų viduryje pristatytas naujas standartas OBD-II suteikia beveik visišką variklio valdymą ir taip pat stebi važiuoklės dalis, kėbulo ir kitų elektroninių įtaisų, taip pat automobilio diagnostinį visa automobilio elektronikos tinklą.

Ar mano automobilyje yra  OBD-II jungtis kad atlikti kompiuterine diagnostika?

Visi automobiliai, pagaminti nuo 1996 m. Sausio 1 d., Turi OBD-II jungtis kurios suteikia galimybę atlikti kompiuterinę diagnostiką

Kompiuterinė diagnostika dažniausiai atliekama užsidegus skydelyje “check engine” lemputei  arba automobiliui dingus traukai, neužsivedant, dūminant. Kompiuterinės diagnostikos būdų  gaunama informacija iš variklio kompiuterio dažnai galima tiksliai nustatyti gedimą, todėl sutaupoma daug laiko ir pinigų , palyginti su meistrais kurie bando surasti gedimą keisdami visas detales iš eilės tokiu būdu bandydami rasti gedimą. Taip pat kompiuterinė diagnostika labai tikslinga atlikti prieš isigyjant automobilį, galima labai tiksliai ivertinti automobilio techninį stovį, tikra automobilio ridą, peržiurėti aptarnavimo istoriją.

Kodėl neverta taupyti renkantis specialistą ir kokia diagnostikos kaina yra

normali?

Kompiuterinė diagnostinė įranga dėl savo didelės kainos nevisada būna įperkama mažiems servisams arba servisai kurie nesispecializuoja tame, todėl klientams siūlome neapsigauti, meistrai kurie siūlosi atlikti diagnostiką už 10eurų gali labai nuvilti savo paslaugomis klientus. Po apsilankymo tokiame servise klientas gali išgirsti tokius žodžius “Jūsų automobilije yra P2243 klaidos kodas”, o tikslios informacijos kodėl tas kodas atsiranda ir kaip pašalinti gedimą galite neišgirsti. Todėl siulome rinktis tik šios srities profesionalus, negalvodami, kad sutaupysite 50eur kuri gali pasirodyti ne tokia didelė kaina už diagnostiką, kai nereikės keisti visų detalių už šimtus eurų ieškanti kuri sukelia klaidos kodą ir automobilis veikia netvarkingai.

Perkant automobilį patyres meistras su profesionalia įranga sugebės atsakyti į tokius klausimus:

  1. Ar buvo atsukta automobilio rida?
  2. Ar buvo atliekami aptarnavimai?
  3. Ar visi automobilio mazgai veikia tinkamai?

Todėl pasirinkus meistrus teikiančius tik profesianalias paslaugas sutaupysite perspektyvoje daug laiko ir pinigų, neteks pirkti “katės maiše”.

Diagnostiką galima skirtstyti į:

  1. Dyzelinio variklio diagnostika
  2. Benzininio variklio kompiuterinė diagnostika
  3. ABS sistemos diagnostika ir remontas
  4. Chip tuningas, variklio galios didinimas

Mes padėsime Jums surasti savo srities specialistus, nesvarbu kokia tai būtų markė Volkswagen, Audi, Mercedes ar BMW. Mūsų paieškos sistemoje rasite visus servisus, kurie atlieka diagnostiką Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje.