Elektroninė automobilio serviso knygelė – tai automobilio „ligos istorija“, parodanti visą jo remonto istoriją. Vis dėlto jei automobilis yra nebe pirmos jaunystės arba nors ir apynaujis, bet esate nebe pirmas jo savininkas, serviso knygelės neretai pasimeta arba pradedamos vesti naujos ir atsekti visą automobilio remonto istoriją tampa keblu.

 

Intertinės duomenų sistemos leidžia išvengti ne tik popierinių dokumentų, sutaupyti vietos jų saugojimui, bet ir laiko. O kuomet visi duomenys ir dokumentai keliasi į elektronines sistemas, laikas į jas keltis ir automobilio serviso knygelėms.

 

Elektroninėje automobilio serviso knygelė leidžia pamatyti visą automobilio remonto istoriją vos kelių mygtukų paspaudimu. Nebereikės ieškoti popierinių sąskaitų, vartyti ir versti popierius, kada, kas ir ką remontavo, kokias detales pakeitė paskutinio apsilankymo servise metu. Kiekvienas vairuotojas galės susikurti savo asmeninio automobilio ar net visos įmonės turimų automobilių elektronines servisų knygeles. Arba serviso knygelę galės sukurti autoservisas ir į ją nusiųsti atliktų darbų ataskaitą, pridėti sąskaitą už suteiktas paslaugas.

 

Dar daugiau Jums nebereikės ieškoti autoserviso priklijuoto priminimo lipduko, kada vėl reikės keisti variklio alyvą ar atlikti kitus darbus. Elektroninę automobilio serviso knygelę pasieksite visur ir visada, kai tik jos reikės. Joje taip pat turėsite ir priminimų kalendorių, kuriame Jūs arba automobilių servisas galės įvesti priminimą, kada kitą kartą Jūsų automobiliui reikės atlikti techninę priežiūrą. Apie tai Jums primins SMS žinutė ir/arba elektroninis laiškas, iki pasirinkto momento likus Jūsų pasirinktam dienų skaičiui.