Geriservisai.lt – tai nauja galimybė ir automobilių servisams. Neretai individualias užsakymo valdymo sistemas kurti yra brangu, tuo metu mes siūlome jau paruoštą sistemą, kurioje Jūs turėsite galimybę priimti klientų užsakymus, planuoti darbuotojų užimtumą, žymėti laisvus remonto laikus. Autoserviso darbo planavimo sistema bus visada su Jumis. Jums reikės tik išmanaus telefono ir interneto ryšio.

 

Kiekvienas autoservisas turės savo paskyrą geriservisai.lt, kurioje galės keisti pagrindinę informaciją apie save. Autoservisas prisijungęs prie sistemos galės valdyti savo užsakymus, patvirtinti gautas elektronines rezervacijas. į kurį gausite visą informaciją apie užsakymus, o taip pat klientų atsiliepimus, kuriuos klientai apie servisus geriservisai.lt galės palikti po paslaugos suteikimo.

 

Baiminatės nepagrįstų neigiamų, o galbūt net konkurentų tyčinių neigiamų komentarų? Norime nuraminti, kadangi anoniminiai komentarai bendrame reitinge turės tik labai mažą svorį, lyginant su registruotu atsiliepimu ar atsiliepimu, kurį parašė autoservise paslaugą gavęs vairuotojas.

Naudojantis autoserviso darbo planavimo sistema servisas kiekvienam savo klientui, jei tik jis to pageidaus, galės sukurti elektroninę remontuoto automobilio serviso knygelę.