Netikėtai sugedo automobilis ir Jums nedelsiant reikia jį suremontuoti?

O gal tiesiog ryte neužsivedate automobilio ir šalia neturite galinčio pagelbėti draugo ar kaimyno? Raskite autoservisą greičiausiu būdu!

 

Turbūt ne vienam teko atsidurti situacijoje, kuomet esate svetimame mieste, kuriame nieko nepažįstate, ir netikėtai sugenda Jūsų automobilis. Net jeigu Jums ir nuleido tik padangą, tai jau priverčia Jus nervintis, ir gaišti laiką. O jeigu atsitiko rimtesnė problema – pavyzdžiui, užgeso ir neužsiveda variklis?

 

Geriservisai.lt siūlo įrankį, kuris pravers Jums atsidūrus kebliose situacijose. Jums tereikia paimti savo išmanųjį telefoną, užsukti į www.geriservisai.lt ir visi autoservisai, esantys šalia Jūsų atsiras Jums prieš akis, o Jums liks tik pasirinkti, į kurį kreipsitės pagalbos, ar tą, kuris yra arčiausiai Jūsų ar tą, kuris yra tolėliau, tačiau jo reitingo balas yra aukštesnis.

 

Mūsų autoservisų paieškos sistema patogi tuo, kad autoservisus siūlo tuos, kurie jau sprendė panašias problemas į Jus užklupusią arba yra pasirengę ją spręsti. Taigi ji leis Jums sutaupyti ne tik laiko, bet ir nervų ieškant greitesnio problemos sprendimo.

 

Kitas naudingas Geriservisai.lt siūlomas įrankis skubantiems ir nekantraujantiems vairuotojams – autoservisų, kurie gali priimti Jūsų automobilį remontuoti ŠIANDIEN sąrašas. Jūsų paieškos kriterijus atitinkantys autoservisai, kurie savo vidinėje darbų planavimo sistemoje pažymėjo, kad jie ŠIANDIEN gali priimti Jūsų automobilį remontui, bus parodyti atskirame sąraše. Taigi visiems, nekantriai ieškantiems, kas gali priimti jų automobilį remontuoti nedelsiant, nebereikės atsitiktine tvarka skambinti į autoservisus ir klausinėti ar galėtų jų automobilį suremontuoti kaip galima greičiau.